Grzejniki łazienkowe Vasco

Marka Vasco zadbała, by w jej ofercie znalazły się produkty, które kompleksowo ogrzeją wnętrze i sprostają wymaganiom klientów. Dlatego też firma tworzy również najwyższej jakości, designerskie grzejniki łazienkowe – funkcjonalne, efektowne i bezpieczne.

 

Zana Bad

 

To jedna z wielu drabinek, dostępnych w ofercie Vasco; bardzo uniwersalna i nowoczesna, a przy tym – praktyczna. Jej poziome profile grzewcze mają przekrój równy 45 mm x 20 mm, kolektory zaś okrągły, o średnicy 35 mm. Maksymalne ciśnienie robocze modelu wynosi 4 bary, temperatura pracy – 110 stopni Celsjusza, podłącza się go przyłączem dolnym standardowym lub środkowym o rozstawie osi 50 mm. Zana Bad wykonana jest w całości ze stali.

 

Drabinka łazienkowa Zana Bad - Vasco
Drabinka łazienkowa Zana Bad - Vasco

 

Cocos Plus

 

To model asymetryczny, idealny do łazienek nieco odważniejszych; jego profile grzewcze znajdują się po jednej stronie pionowych kolektorów, które zasłonięte są szeroką maskownicą; wykonany ze stali. Jego maksymalne ciśnienie robocze równe jest 10 barom, temperatura pracy zaś 110 stopniom Celsjusza. Podłączenie dolne standardowe.

 

Cocos Plus - Vasco
Cocos Plus - Vasco

 

Prado

 

Prado to nieco bardziej klasyczna drabinka, która z pewnością spodoba się tradycjonalistom. Jej profile grzewcze mają przekrój okrągły (24 mm), zaś kolektory – prostokątny (56 mm x 34 mm); poziome elementy ułożono tak, by mogły służyć za wieszaki na ręczniki. Maksymalna temperatura pracy Prado sięga 110 stopni Celsjusza, natomiast ciśnienie robocze 10 bar. Dwa popularne podłączenia to dolne standardowe i środkowe o rozstawie 50 mm.

 

Grzejnik Prado firmy Vasco
Grzejnik Prado firmy Vasco

 

Malva

 

To także jedna z neutralnych i bardziej tradycyjnych drabinek łazienkowych Vasco. Jak poprzedniczki, wykonana jest ze stali. Jej maksymalna temperatura pracy wynosi 110 stopni Celsjusza, ciśnienie robocze – 10 bar. Podłącza się ją jak grzejnik Prado, produkowana jest w wersji z prostymi oraz wygiętymi profilami grzewczymi. Dostępna także w wersji INOX, wykonanej ze specjalnej stali nierdzewnej, odpornej na korozję, oraz z eleganckim wykończeniem chromowanym, przypominającym lustrzaną taflę.

 

Łazienkowa drabinka Malva firmy Vasco
Łazienkowa drabinka Malva firmy Vasco

 

Iris

 

Poziome profile grzewcze stalowego modelu Iris tak samo, jak w przypadku poprzedniego grzejnika, mogą być zupełnie proste lub łukowato wygięte; ich średnica mierzy 22 mm, półokrągły przekrój profili zaś – 34 mm x 34 mm. Podłączenie dolne standardowe i środkowe o rozstawie osi 50 mm.

 

Grzejnik Iris - Vasco
Grzejnik Iris - Vasco

 

Agave

 

Grzejnik Agave zbudowany jest wyłącznie z rur o okrągłym przekroju, przez co łagodny i harmonijny. Jego poziome profile grzewcze (o średnicy 22 mm) przystosowano do pełnienia roli wieszaków i suszarki na ręczniki. Razem z produktem w komplecie znajduje się praktyczna półka z metalowych rurek. Grzejnik Agave również dostępny jest jako wariant stalowy lakierowany bądź chromowany.

 

Grzejnik łazienkowy Agave - Vasco
Grzejnik łazienkowy Agave - Vasco

 

Aster

 

Drabinka Aster różni się od pozostały grzejników nietypowym kształtem profili grzewczych. Te są w jej przypadku szerokie i płaskie, ułożone ściśle obok siebie. Sprawiają więc wrażenie geometrycznych brył; pomiędzy każdym z segmentów znajduje się większy odstęp, umożliwiające wykorzystanie modelu jako suszarki. Aster dostępny jest w wersji z jedną, lub dwiema warstwami profili grzewczych.

 

Grzejnik do łazienki Aster - Vasco
Grzejnik do łazienki Aster - Vasco

 

BM/BMR

 

Nie ma łazienki, w której nie sprawdzi się drabinka BM i BMR. Klasa, wygoda i funkcjonalność zagwarantowane zostały dzięki przemyślanej budowie, a możliwość wyboru pomiędzy prostymi profilami pierwszej z wersji, a lekko wygiętymi rurami drugiej, zapewnia idealne dopasowanie do każdego wnętrza.

 

BM/BMR - Grzejnik łazienkowy firmy Vasco
BM/BMR - Grzejnik łazienkowy firmy Vasco

© NIVA-VASCO.pl - 2018