Zaros - seria grzejników ozdobnych z aluminium

Nie ma wnętrza, do którego nie pasowałyby grzejniki Zaros. Te ultraproste, nowoczesne modele dopełnią każdy styl i sprawdzą się w pomieszczeniu o każdym przeznaczeniu.

Pionowy grzejnik Vasco Zaros
Pionowy grzejnik Vasco Zaros

Budowa grzejnika

Na serię Zaros składają się dwa warianty utrzymane w takiej samej stylistyce: pionowy i poziomy. Fronty obu z nich stanowią szerokie, płaskie profile grzewcze, mające formę paneli; w obu przypadkach ułożone są one wertykalnie. Oba wykonane zostały z najwyższej jakości aluminium, maksymalna temperatura ich pracy sięga 110 stopni Celsjusza, dopuszczalne ciśnienie robocze zaś 10 bar.

Vasco Zaros - grzejnik aluminiowy
Vasco Zaros - grzejnik aluminiowy

Pokryto je podkładem kataforetycznym i farbą proszkową, epoksydowo - poliestrową. Zaros pionowy podłączany jest od dołu, poziomy zaś od boku. Pionowy produkowany jest też w dwóch wersjach: o głębokości 75 mm i 100 mm, druga, zapewniająca zwiększoną moc grzewczą.

Pozioma wersja grzejnika Zaros
Pozioma wersja grzejnika Zaros

Oba grzejniki produkowane są w naprawdę ogromnej ilości rozmiarów, a także przystosowane do wyposażenia w dodatkowe akcesoria: wieszaki - poręcze, czy wieszaki punktowe, dzięki czemu sprawdzą się doskonale w łazienkach i kuchniach. Ich prosty, bezpretensjonalny design umożliwia jednak ich montaż również w salonach, sypialniach, a nawet wszelkiego rodzaju biurach i gabinetach. Kolor standardowy grzejników Zaros to biały S600.

© NIVA-VASCO.pl - 2018