Bathline - seria grzejników łazienkowych Vasco

Vasco to marka znana chyba każdemu, kto ceni sobie zaawansowane rozwiązania technologiczne i charakterystyczne, surowe i szlachetne jednocześnie wzornictwo.

Pośród produktów Vasco nie znajdziecie więc nadmiaru przepychu, przerysowanego bogactwa, czy zbytniej ekstrawagancji. Projektanci stawiają przede wszystkim na klasę, ponadczasowość i wydajność - słowa te mogą z powodzeniem stanowić kwintesencję serii łazienkowej: Bathline.

Składają się na nią cztery grzejniki łazienkowe - proste, nowoczesne drabinki, idealne do wnętrz o zwiększonych wymaganiach: BC, BE, BB, oraz BB-C.

Bathline BC to model, który chyba najlepiej z całej czwórki sprawdzi się we wnętrzach o charakterze minimalistycznym i industrialnym, za sprawą ułożenia profili grzewczych od frontu kolektorów, a nie w jednej linii z nimi. Pomiędzy elementami pozostawiono przerwy niezbędne, by wygodnie i bezproblemowo suszyć ręczniki. Model podłączany przyłączem dolnym standardowym, jego zawiesia umożliwiają montaż w dwóch odległościach od ściany.

Grzejnik łazienkowy VAsco Bathline BC
Grzejnik łazienkowy VAsco Bathline BC

Bathline BE to wariant, którego kolektory są nieco masywniejsze, profile łączą się z nimi jednak w jednej płaszczyźnie. To, oraz ich delikatne wygięcie w łuk sprawia, że produkt prezentuje się łagodnie i harmonijnie. Podłączany za pomocą przyłącza dolnego środkowego 50 mm.

Grzejnik łazienkowy VAsco Bathline BE
Grzejnik łazienkowy VAsco Bathline BE

Bathline BB może zaś śmiało zostać nazwany bliźniakiem poprzednika – z tą jednak różnicą, że jego profile nie stanowią łuków, a są całkowicie proste. Wersja BB gwarantuje jednak tak samo dużo przestrzeni przeznaczonej do wieszania i suszenia. Podłączany przyłączem dolnym środkowym 50 mm.

Grzejnik łazienkowy VAsco Bathline BB
Grzejnik łazienkowy VAsco Bathline BB

Ostatni z modeli, Bathline BB-C, to połączenie poprzedniego grzejnika z nietypowym wykończeniem powierzchni. Jako jedyny pokryty jest bowiem powłoką galwaniczną, a więc zapewnia wnętrzu jeszcze większą elegancję i klasę, gwarantując intrygującą grę świateł. Podłączany przyłączem dolnym standardowym.

Grzejnik łazienkowy VAsco Bathline BB-C
Grzejnik łazienkowy VAsco Bathline BB-C

© NIVA-VASCO.pl - 2018