NIVA BATH

Najwyższa jakość użytych materiałów i staranny projekt marki Vasco pozwoliły otrzymać niezwykle funkcjonalny grzejnik, który z powodzeniem rozszerzy powierzchnię użytkową nowoczesnych łazienek, dbając o estetykę przechowywania. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją grzejnika Niva Bath.

Charakter i budowa Niva Bath

To, co stanowi o wyjątkowej konstrukcji Niva Bath to zdecydowanie odmieniona konstrukcja, dobrze znanego modelu Niva z oferty Vasco. Zabieg „odsunięcia” bryły grzejnika od ściany na odległość 325 mm pozwoliło otrzymać opcjonalną przestrzeń, którą można uzupełnić o funkcjonalne akcesoria Bath. Przemiana grzejnika Niva w stylowy regał, który nie tylko będzie zdobił pomieszczenie, lecz również ogrzewał ułożone na półkach ręczniki, a za sprawą teleskopowej rurki- daje możliwość zawieszenia szlafroków czy piżamy do ogrzania, lub estetycznego ukrycia tekstyliów za taflą grzejnika. Dzięki takiemu zabiegowi nawet najmniejsza łazienka może pozostać funkcjonalna i ciepła. Producent Vasco umożliwia dobranie jednego z 55 kolorów z palety RAL oraz dobór półek bazując na uniwersalnej kolorystyce w bieli lub czerni, dając możliwość personalizowania produktu w takim zakresie, aby była idealnym dopełnieniem łazienki, stanowiąc spójne zestawienie kolorystyczne albo wyróżniający się akcent dekoratorski.

Podłączenie grzejnika Niva Bath

Przyłącza zastosowane przy modelu grzejnika Niva Bath wykorzystują standardowe zawory, dedykowane dla sieci centralnego ogrzewania. Przedłużone rurki użyte do instalacji, znajdują się pod elementem montażowym, dzięki czemu zostały w estetyczny sposób ukryte i nie zaburzają postrzegania bryły grzejnika. Zastosowane przyłącze dolne standardowe, środkowe o wartości 50 mm, pozwala na swobodny montaż.

Wysokość mm

Szerokość mm

75/65/20 Wat

55/45/20 Wat

420

1820

934

486

420

2020

1023

532

© NIVA-VASCO.pl - 2018