Oni O-P oraz Oni O-NP - nowe grzejniki w ofercie Vasco

Belgijski koncern Vasco nie spieszy się z dodawaniem nowych produktów do swojej oferty. Grzejniki tej marki muszą być dopracowane w stopniu idealnym - inaczej nie przejdą przez etap testów i weryfikacji. Najnowszym dziełem projektantów jest model Oni - pokaz minimalizmu połączonego z funkcjonalnością.

Grzejniki z serii Oni
Grzejniki z serii Oni

Budowa grzejnika

 

Oni zbudowany został na planie prostokąta, aczkolwiek wszystkie rogi są lekko zaokrąglone. Cechą znacząco wyróżniającą ten grzejnik jest to, że jest on niesamowicie cienki. Razem z konsolami mocującymi jest to zaledwie 69mm. Zewnętrzna tafla zrobiona jest z aluminium, aczkolwiek w środku znajduje się spiralny przewód grzejny dochodzący do góry grzejnika. To właśnie ten element jest odpowiedzialny za ocieplenie powierzchni, która potem oddaje ciepło do pomieszczenia.

Wersja O-NP grzejnika Oni
Wersja O-NP grzejnika Oni

 

Grzejnik występuje w dwóch wersjach - O-NP, czyli z płaskim frontem oraz O-P ze specjalnymi wycięciami, dzięki którym będziemy mogli odwiesić ręczniki. Kaloryfer może zostać pomalowany na niemalże wszystkie kolory z palety Vasco. Standardowo dostępny jest w kolorze białym S600 (czyli RAL 9016 z delikatną strukturą).

Wersja O-P z wycięciami
Wersja O-P z wycięciami

© NIVA-VASCO.pl - 2018