Grzejniki dekoracyjne Carre firmy Vasco

Cechą, która łączy wszystkie grzejniki dekoracyjne Carre, jest niewątpliwie nowoczesny, minimalistyczny charakter i doskonała jakość. Modele zaprojektowane zostały tak, by w kompleksowy sposób zaspokoić wszystkie potrzeby domu i jego mieszkańców, stanowiąc przy tym estetyczny dodatek, na tyle uniwersalny, by z łatwością można było „ograć” go rozmaitymi dodatkami.

Wszystkie modele, wchodzące w skład serii, składają się z ułożonych blisko siebie profili grzewczych o przekroju kwadratowym, mierzącym 25 mm x 25 mm, i opierają się na kolektorach, które mają przekrój okrągły - średnicę, równą 35 mm. Wszystkie też wykonane zostały przy użyciu zgrzewania oporowego, pokryte podkładem kataforetycznym, a także farbą proszkową, epoksydowo - poliestrową. Ich maksymalne ciśnienie robocze sięga 10 bar, dopuszczalna temperatura pracy zaś: 110 stopni Celsjusza.

Carre Plus - grzejnik o zwiększonej mocy

Model Carre Plus zbudowany jest z profili grzewczych, które ułożone są pionowo i, jak w przypadku całej serii, blisko siebie; dzięki temu tworzy efekt zwartej bryły, idealnej do nowoczesnych wnętrz. Posiada jeden rząd profili i dodatkowe rurki w drugim rzędzie, dzięki czemu jego moc znacznie się zwiększa. Podłączenie szczególnie dla niego zalecane to dolne centralne o rozstawie osi 50 mm.

Grzejnik Carre Plus
Grzejnik Carre Plus

Carre pionowe z dwoma rzędami rurek

Grzejnik Carre w wersji pionowej wyposażony jest w aż dwie warstwy profili grzewczych, dzięki czemu dostosowany jest do ogrzewania wnętrz o naprawdę dużym zapotrzebowaniu na ciepło. Cechuje się designem podobnym do poprzednika i takim samym, zalecanym podłączeniem hydraulicznym.

Grzejnik Carre w wersji pionowej
Grzejnik Carre w wersji pionowej

Carre poziome - idealne pod okno

Pozioma budowa tego wariantu Carre pozwoli na dopasowanie go do niewielkich, niskich przestrzeni. Dużą jego zaletą jest też dostępność w dwóch typach: CPHN1 i CPHN2, wyposażonych w jedną oraz dwie warstwy profili grzewczych. Wersja z jednym rzędem rurek może być zamontowana w dwóch odległościach od ściany. Obu zalecane jest podłączenie dolne standardowe.

Grzejnik Carre w wersji poziomej
Grzejnik Carre w wersji poziomej

Przestrzenne modele Carre CR - A i CR - O

Dwa wymienione warianty Carre składają się z pionowych profili grzewczych, które ułożone są kolejno na planie półkola oraz ćwierci koła. Pierwszy z nich doda oryginalności każdemu wnętrzu jako nietypowy wariant naścienny, drugi zaś wkomponuje się w wewnętrzny narożnik pomieszczenia, wykorzystując rzadko kiedy aranżowaną przestrzeń.

Grzejnik Carre CR
Grzejnik Carre CR

Drabinka Carre CB

Wariant Carre CB sprawdzi się doskonale w każdej łazience; ma budowę drabinkową, z profilami grzewczymi rozłożonymi tak, by umożliwiały wygodne wieszanie i suszenie ręczników. Uniwersalna budowa umożliwi dopasowanie go do praktycznie każdej łazienki i ogromną funkcjonalność.

Grzejnik łazienkowy Carre CB
Grzejnik łazienkowy Carre CB

© NIVA-VASCO.pl - 2018